Efsane Telefon Nokia 8110 Türkiye'de Satışa Sunuldu Efsane Telefon Nokia 8110 Türkiye'de Satışa Sunuldu

Efsane Telefon Nokia 8110 Türkiye'de Satışa Sunuldu

Mobil Dünya Kongresi'nde tasarımıyla bu yılın en dikkat çeken ürünlerinden biri olan Nokia 8110 4G, uygun fiyatı ve güçlü batarya ömrüyle n11.com’da 789 TL’den satışa sunuluyor.

Bir dönemin efsanevi telefon markalarından Nokia, nostaljiyi ve eski sade tasarımları seven kullanıcılar için teknoloji ve minimalizmi bir araya getirerek tasarladığı yeni Nokia 8110 4G’yi satışa sundu. 4G altyapısıyla teknolojiyi yakalayan yeni Nokia 8110 4G, güçlü batarya teknolojisi tek şarj ile 25 güne kadar bekleme süresi oluşturarak kullanıcıların gönlünü fethediyor.

512 MB boyutundaki RAM alanıyla yüksek depolama ve hızlı çalışma yetilerine kavuşan ürün, 4 GB boyutundaki dahili depolama alanıyla da dosya saklamak için büyük bir hafıza yaratıyor.

2 MP kalitede sunulan arka kameraya sahip olan ürün, LED flaşlı kamera desteğiyle ışığın yeterli yoğunluğa ulaşamadığı alanlarda video ve fotoğraf çekmek kolay hale geliyor. Hem gençler hem de yaşlılar için sunduğu kolay kullanım özellikleriyle yediden yetmişe tüm kullanıcılara hitap eden 8110 4G, ikonik ‘yılan’ oyunu yüklü geliyor.

Dokunmatik mat tuş takımı özelliği fiziksel olarak tuş içermeden tuş takımı kullanabilmeyi sağlayan dokunma teknolojisiyle eski ve yeniyi bir araya getiren Nokia 8110 4G, kapak mekanizması yardımıyla da kolay açılıp kapanabilir form sunuyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar