En Yeni Akıllı Bileklik Honor Band 4 En Yeni Akıllı Bileklik Honor Band 4

En Yeni Akıllı Bileklik Honor Band 4

Detaylarına aşağıda yer verdiğimiz 8X ile 8X Max ile beraber tanıtılan Honor Band 4, iki farklı versiyon halinde geliyor. 

Burada ilk olarak normal modelden başlayalım. Direkt olarak Xiaomi Mi Band 3‘ün karşısına çıkan akıllı bileklik, 0,9 inç renkli AMOLED ekranıyla dikkat çekiyor. Bu ekranda birçok konu hakkında bilgi alınabiliyor. Akıllı telefonlarla bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabilen cihaz, sürekli olarak nabız ölçümü yapabiliyor. Her kalemde aktivite takibi yapabilen ürün, 50 metre derine kadar su geçirmiyor.

NFC desteği unutulmayan Honor Band 4, bağlantı noktasında Bluetooth 4.2 kullanıyor. Pili normal şartlarda 14 gün, sürekli nabız takibinde ise 6 gün giden akıllı bileklik, bünyesinde tek bir dokunmatik buton taşıyor. Bağlandığı telefon için deklanşör görevi de gören ürün, genel olarak oldukça şık görünüyor. Ürünün diğer versiyonu ise Running Edition olarak geçiyor.

Bu versiyon direkt olarak spor ayakkabı üzerine takılabiliyor. Bu versiyon sayesinde aktivite takibi direkt olarak ayaktan yapılabiliyor. 0,5 inç ekranı bulunan ancak nabız ölçümü yapamayan sürüm, istenirse yine bilekte kullanılabiliyor. 

Ürünün en güzel yanı ise satış fiyatı. Bakıldığı zaman normal versiyon 29 dolar, Running Edition ise saece 14 dolar satış fiyatına sahip.

Yorum Gönder

0 Yorumlar