FIFA 19'un Fiyatı Düşürüldü! FIFA 19'un Fiyatı Düşürüldü!

FIFA 19'un Fiyatı Düşürüldü!

Bu yılın merakla beklenen oyunlarından biri olan FIFA 19, dolar kurunun da etkisiyle ciddi bir fiyat etiketiyle ön siparişe açılmıştı. Daha önceleleri PlayStation’ın online oyun marketi PS Store’da 359 TL‘den başlayan FIFA 19 fiyatı, artık neredeyse yarı fiyatla bizlere sunuluyor.

FIFA 19 daha öncesinde oldukça yüksek bir fiyatlandırma politikasıyla PS Store üzerinde satışa sunulmuştu. Standart FIFA 19 359 TL’den satışa açılırken, FIFA 19 Champions Edition ise 458 TL üzerinden ön siparişe girmişti. En yüksek sürüm olan FIFA 19 Ultimate Edition‘ın fiyatıysa 499 TL’ydi.

Bu fiyatlandırma oyuncuların ciddi tepkisini çekince, EA Games ve PlayStation Türkiye tarafında fiyatların düşürülmesi kararı alınmış gibi görünüyor. Yeni fiyatlandırmaise şu şekilde:

FIFA 19 Standart Edition – 209 TL

FIFA 19 Champions Edition – 269 TL

FIFA 19 Ultimate Edition – 299 TL

En ciddi fiyat düşüşü 150 TL’lik indirimle FIFA’nın standart sürümüne yapılırken, oyunun şimdi alınabilir bir ölçüye getirildiğini söyleyebiliriz. Ne yazık ki şimdilik perakende ve diğer platformlar tarafında herhangi bir fiyat değişimi bulunmuyor.

Bu oyunun tanıtım tarihi ise 28 Eylül olarak belirlendi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar