General Mobile GM 9 Pro Android 9 Güncellemesi Yayınlandı General Mobile GM 9 Pro Android 9 Güncellemesi Yayınlandı

General Mobile GM 9 Pro Android 9 Güncellemesi Yayınlandı

Kısa bir süre önce duyurulan ve bizim de kutu açılımını yaptığımız General Mobile GM 9 Pro'ya, Beta olarak Android 9 Pie güncellemesi geldi. Şimdilik Betaaşamasında olan ve kararlı çalışmama ihtimali olan sürüm internet üzerinden yüklenebiliyor.
GM 9 Pro Android 9 Pie almaya başladı

Android 9 Pie desteği Beta güncellemesi geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan GM 9 Pro kullanıcılarına sunulmaya başlandı. GM 9 Pro kullanıcılarının deneyimleyeceği, Android 9 Pie ile General Mobile, en güncel Android deneyimini yaşatacak.

Google ile olan işbirliği kapsamında birçok yeniliğe imza atan General Mobile, güncellemeler konusunda da iddiasını sürdürüyor. General Mobile, Google’ın yeni işletim sistemi Android 9 Pie Betaversiyonunu geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı yeni yıldızı GM 9 Prokullanıcılarıyla buluşturuyor.

Bu sayede General Mobile kullanıcıları Android işletim sisteminin en güncel versiyonuna kavuşmuş oldu. Güncellemeyle birlikte kullanıcılar yeni geçiş animasyonları, all in one ana ekran butonu, yeni ses kontrol arayüzü, değiştirilebilir navigasyon bari gibi birçok yenilikten faydalanabilecek.

Android 9 Pie Beta güncellemesi kullanmak isteyen GM 9 Pro kullanıcıları, bir form doldurarak Beta sürecine dahil olabiliyorlar. Formu doldurduktan sonra işletim sisteminin Beta sürümü indirilebiliyor.

GM 9 Pro kullanıcıları Android 9 Piegüncellemesinin nihai sürümünü yılın son çeyreğinde kullanmaya başlayabilecek.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar