Google Pixel 3 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı Google Pixel 3 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Google Pixel 3 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri şüphesiz bu yılın en çok merak edilen akıllı telefonları arasında yer alıyor. Zira, Pixel serisi saf Android arayüzünü kullanıcılar ile buluşturken, arka tarafındaki tek kamera ile harikalar yaratıyor.

Ortaya çıkan sızıntılarda her iki cihazın 4 Ekim 2018 tarihinde tanıtılacağı iddia edildi. Pixel 2 modellerini 4 Ekim 2017’de tanıtan Google böylece geleneği bozmayarak yeni amiral gemisi modellerini tam bir yıl sonra tanıtmış olacaktı.

Google’dan beklenen resmi açıklama nihayet geldi. Yeni amiral gemisi modelleri beklenenin aksine 9 Ekim tarihinde ( 18:00 ) tanıtılacak. Bunun yanı sıra Google tanıtım etkinliğini bu kez Kaliforniya’da değil, New York‘ta gerçekleştirilecek.


Tahmin edebileceğiniz gibi Pixel 3 lansmanı, YouTube üzerinden canlı yayın ile tüm dünyaya aktarılacak. Bunun yanı sıra Android P ile kutudan çıkacak olan cihazların özellikleri ve tasarımı hakkında neredeyse hiç soru işareti kalmadı.

Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisinden güç alan Pixel 3’te herhangi bir çentik yer almazken, Pixel 3 XL modeli ekran çentiğine ev sahipliği yapacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar