Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL'i 9 Ekim'de tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak telefonlarla ilgili o kadar çok bilgi ve görüntü geldi ki özellikle telefonların tasarımı konusunda neredeyse tüm detaylara sahibiz. Üstelik etkinlik yaklaştıkça yeni görüntüler ve bilgiler de hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Son görüntüler ise farklı iki kaynaktan geldi ve ufak farklılıklar olsa da telefonun tasarımına dair sızıntılarda bir tutarlılık olduğunu söylemek mümkün.

Gelen ilk görüntü, bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı ve görüntüye bakılırsa Pixel 3 XL'de olacağı düşünülen geniş çentik tasarımı bir iddiadan fazlası. Her ne kadar çentikli ekranlar pek sevilmemiş olsa da telefon üreticilerinin çoğu tasarımda bu detayı bir süre daha kullanmaya devam edecek gibi duruyor. Pixel 3 XL ile ilgili gelen görüntülerdeki tek fark, güç düğmesinin rengi.

Daha önce gelen bazı görüntülerde güç düğmesi 'şeftali rengi' olarak ortaya çıkmıştı ancak son görüntülerde bu düğmenin yeşilimsi bir renge sahip olduğu görünüyor. Böyle ufak değişiklikler söz konusu sızıntılar olduğunda çok normal ve Google telefonları tanıtana kadar bu detaydan muhtemelen emin olamayacağız. Görüntülerden biri de telefonun arayüzünde yapılan bir değişikliği gösteriyor ancak büyük bir yenilikten söz etmek mümkün değil.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar