Huawei Mate 20 Pro İçin Yeni Bilgi Ortaya Çıktı Huawei Mate 20 Pro İçin Yeni Bilgi Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Pro İçin Yeni Bilgi Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20, 16 Ekim‘de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir aydan kısa bir zaman kala ise cihazlar hakkında her gün başka bir bilgi ortaya çıkıyor.

IFA 2018‘den beri Huawei’nin Amiral Gemisi telefonu hakkında sürekli olarak yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Hatta bu haberlerinde Mate 20 ailesinin Pixel 3 ailesi ile yarıştığını söyleyebiliriz.

Aslında bu ortaya çıkan bilgi, telefon hakkında neredeyse tüm detayların ortaya çıktığı doğrultusunda. Buna rağmen telefonlar hakkında ortaya çıkan her yeni detay heyecan yaratmaya devam ediyor.

Ancak daha önce ortaya çıkan görsellerde Mate 20 Pro‘nun kenarlarının Galaxy Edge serilerinde olduğu gibi kavisli olduğunu görmüştük. Yeni çıkan bilgiye bakılırsa bu kavis çok fazla değil gibi.

Tabii ki burada bu hafif kavislemenin Huawei tarafından nasıl kullanılacağı önemli.

Ortaya çıkan görselde tam olarak anlaşılmasa da 3.5 mm jak için yer açılmış olduğuna dair haberler ortaya çıkmış durumda.

Ancak dediğimiz gibi paylaşılan görsellerde tam olarak bu jak girişi görülemiyor.

Çıkan görselde cüzdan kılıf, renkli slikon kılıf ve Smart View kılıf görselleri paylaşılmış durumda. Bu arada daha önce haberi ortaya çıkan kablosuz şarj teknolojisini doğrulayan, kablosuz şarj standı da bu bu görselle karşımıza çıkmış durumda.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar