Huawei Mate 20 Pro’nun Ön Paneli Ortaya Çıktı Huawei Mate 20 Pro’nun Ön Paneli Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Pro’nun Ön Paneli Ortaya Çıktı

16 Ekim‘de İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenecek etkinlik ile tanıtılacak olan Huawei Mate 20 Pro ve Mate 20 modelleri ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde bildiğiniz üzere yeni amiral gemisinin ekran özellikleri ortaya çıkmıştı. Şimdi ise yapılan sızıntıyla Huawei Mate 20 Promodelinin ön paneli gözler önüne serildi.

Dünyanın ilk 7 nm ile üretilen işlemcisi Kirin 980‘den güç alacak olan Huawei Mate 20 modelleri bu yılın merak edilen telefonları arasına girmiş durumda. Her geçen gün hakkında yeni bir detay paylaşılan, Huawei Mate 20 Pro modelinin ön paneli ortaya çıktı.

Su damlası olarak adlandırılan ekran çentiği ile gelecek olan Huawei Mate 20 Pro, 6.9 inçlik kavisli ekranıyla ön plana çıkacak. Bugün yapılan bir sızıntı ile birlikte Mate 20 modelinde yer alan çentikten biraz daha büyük bir çentiğe sahip olacak olan Mate 20 Pro‘da 3D yüz algılama teknolojinin yer alacağı iddia edildi.

Ortaya çıkan ekran paneline soldan sağa doğru baktığımızda, ilk dairesel kesimde kızılötesi bir kameranın yer alması bekleniyor. Kızılötesi kameranın yanında ise 25 Megapiksellik bir ön kamera bulunacak. Ön kameranın yanında ise oval şekilde tasarlanmış bir kulak içi hoparlör kullanıcıları karşılayacak. Hoparlörün yanındaysa, 3D yüz algılamak için sensörlerin yer alacağı paylaşılan raporlar ile belirtiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar