Huawei Mate 20 Pro'nun Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı Huawei Mate 20 Pro'nun Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Pro'nun Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 Pro, sahip olduğu kare biçimindeki 3 kamera ile dikkatleri üzerine topladı. P20 Pro ile başlayan 3’lü kamera Mate 20 Pro ile devam edecekken ne gibi yeniliklerin sunulacağı ise şu aşamada bilinmiyor.

İlk defa çalışırken görüntülenen akıllı telefonda P20 ailesine kıyasla daha kalın bir çentik görüyoruz. Buda Face ID benzeri, gelişmiş bir yüz tanıma teknolojinin modelde kullanılabileceğine işaret ediliyor.

Diğer taraftan incelen çerçeveler, P20 ailesinde ekranın altında yer alan parmak izi sensörünü de ortadan kaldırmışa benziyor. Konuşulanlara göre Mate 20 Pro,yüz tanıma teknolojisine ek olarak, ekrandan parmak izi okuyan bir sistemi bünyesinde barındıracak.

Ekrana baktığımızda ise 6.9 inç büyüklüğünde devasa bir AMOLED ekran görüyoruz. Tek elle kullanmanın biraz zor olması beklenen modelde, 3120×1440piksel kavisli ekranlar tercih edilmiş.

Modelin arka tarafının ise mavi renkli ve dokulu olduğu gelen son sızıntıda yer alan bilgiler arasında. Kirin 980 işlemciden gücünü alacak olan model, 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızaya sahip olacak. Modelin tanıtım tarihi ise 16 Ekimolarak belirlendi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar