Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

Tanıtılmasına kısa bir süre kalan ve firmanın yeni amiral gemisi olacak Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun fotoğrafları internette yayınlandı. Yeni ortaya çıkan görüntülerde her iki modelin de ön yüzleri görülüyor.

Telefonların ortaya çıkan fotoğraflarında ön paneller şeffaf bir şekilde görülüyor. Mate 20'nin ön panelinde tek kamera yer alırken Mate 20 Pro'da ise iki kamera olduğu ortaya çıkıyor. Ayrıca her iki telefonun da çentiğinin olduğu net bir şekilde görünüyor.

Ortaya çıkan bir diğer görüntüde ise telefonların arka tarafı gösteriliyor. Burada da iki kameralı bir ana kamera sisteminin yer aldığını söyleyebiliriz. Yine arka yüzde yuvarlak parmak izi okuyucusunu da görmek mümkün.

Tanıtım tarihi kesinleşen ve 16 Ekim 2018 tarihinde İngiltere'nin başkenti Londra'da tanıtılacak olan Mate 20modellerinden Mate 20 Lite, geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Ailenin Mate 20ve Mate 20 Pro modelleri ise bu etkinlikte resmi olarak duyurulacak. İki modelin de geçtiğimiz günlerde IFA 2018 kapsamında duyurulan ve 7 nm teknolojisine sahip ilk işlemci olan Kirin 980 kullanması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar