Huawei P20 Pro Yeni Renk Seçenekleri Tanıtımı Yapıldı Huawei P20 Pro Yeni Renk Seçenekleri Tanıtımı Yapıldı

Huawei P20 Pro Yeni Renk Seçenekleri Tanıtımı Yapıldı

2018 yılının ilk döneminde resmi tanıtımı yapılan Huawei P20 Pro için IFA 2018‘de bir sürpriz gerçekleşti ve yeni renk seçenekleri tanıtıldı. Huawei P20 Pro yeni renk seçenekleri sergilendi!

Sahip olduğu teknik özellikler ve tasarımına ek olarak, 3 kameralı yapısı ile 2018 yılının en iyileri arasında yer alan Huawei P20 Pro için yeni renk seçenekleri tanıtıldı!

Huawei, Berlin’de düzenlenen IFA 2018 teknoloji fuarında, P20 Pro’nun yeni renklerini tanıttı. Şu ana kadar 3 farklı renkte gördüğümüz P20 Pro modellerine, inci beyazı, siyah ve kahverengi deri seçeneklerine ek olarak, alacalı bir renk seçeneği daha eklendi.

Huawei’nin 5 Eylül tarihinden itibaren satışa sunacağı deri P20 Pro modelleri, 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafıza sahip olacak. Bu modelin fiyatı ise 999 Euroolarak açıklandı.

Huawei P20 Pro için tasarlanan Elegant Black seçeneği ise telefonun premium görüntüsünü bir üst seviyeye taşımış durumda. Huawei P20 Pro yeni renk seçenekleri, farklı RAM ve depolama kapasitesi ile geliyor.

Bir diğer renk seçeneği ise Golden Brown oldu. Bu model de 20 Pro modeline ayrı bir hava katmış durumda. Huawei’nin Mate 20 tanıtım tarihini açıkladığı ve Kirin 980 işlemcisini tanıttığı lansmanda, Huawei P20 Pro yeni renk seçenekleri de bu şekilde tanıtılmış oldu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar