İşte Karşınızda 90 Bin TL'lik iPhone XS Max İşte Karşınızda 90 Bin TL'lik iPhone XS Max

İşte Karşınızda 90 Bin TL'lik iPhone XS Max

Apple'ın tüketicilerin beğenisine sunduğu yeni iPhone Xs ve Xs Max modellerinin Türkiye fiyatı henüz açıklanmış değil. Ancak, yurt dışından getirilen modeller şu anda ülkemizde 15 bin TL'yi bulan fiyatlar ile satılırken, resmi fiyatların 10 bin TL civarında olacağı öngörülüyor.

Çeşitli modifiyeler eklenen akıllı telefonlar söz konusu olduğunda ise bu fiyatlar daha da çok artış gösterebiliyor. Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, iPhone Xs Max Maximum modelleri ile tüm iPhone meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı.

512 GB depolama alanına sahip olan iPhone Xs Max’ı lüks malzemeler ile donatarak değerli kılan şirket toplamda beş farklı modeli satışa sundu. En ucuz model olan Maximum Ultralight, 5200 dolar fiyat etiketi ile gelirken, en pahalı model olan XS Max Maximum ise tam tamına 15. 340 dolar fiyat etiketine sahip.

Genel olarak baktığımız zaman, standart modele kıyasla fiyat 10 kattan daha da yüksek. Siyah kadife astarlı ahşap lake bir kutu ile birlikte gelen telefonun, tüm dünya geneline ücretsiz gönderildiği belirtiliyor. Kısacası iPhone çılgınlığı kaldığı yerden devam ediyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar