LG V40 ThinQ İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı LG V40 ThinQ İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

LG V40 ThinQ İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Beş kameralı LG V40 ThinQ ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte bu yılın merakla beklenen telefonlarından biri olan V40 ThinQ için resmi teaser videosu, şirket yetkilileri tarafından yayınlandı.

30 saniyelik tanıtım videosuyla birlikte yeni amiral gemisi hakkında önemli ipuçları veren LG, oldukça iddialı geliyor.

Yeni telefonun tasarımı ve teknik özellikleri ile ilgili çoğu detay internete sızdırılmış durumda. Bugün ise LG yayınlamış olduğu tanıtım videosuyla birlikte yapılan çoğu sızıntıyı da doğruladı diyebiliriz.

Yayınlanan kısa tanıtım videosunda da göreceğiniz gibi LG V40 ThinQ modelinde yer alacak olan kamera kurulumları yeniden gün yüzüne çıkartıldı.

Arka tarafta yan yana konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu ile gelecek olan yeni amiral gemisi, ön tarafta ise çift kamera kurulumuyla kullanıcıları karşılayacak.

Paylaşılan tanıtım videosunda ayrıca telefonun arkasında bulunan V40 ThinQ yazısının yukarısında bir parmak izi okuyucu da gözümüze çarpıyor. Böylelikle yeni LG modelinin tasarımı hakkında yapılan çoğu sızıntının doğru olduğuna da şahit olmaktayız. Aşağıdan söz ettiğimiz tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

6.4 inç büyüklüğünde 3120×1440 piksel ekranın yer aldığı modelde Snapdragon 845 işlemci yer alıyor. 6/8 GB RAM seçeneklerinin olması beklenen modelde 128 GB dahili depolama birimi yer alacak.

16, 12 ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde üç farklı kameranın arka tarafta, 8 ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde iki kameranın da ön tarafta yer aldığı modelde 3300 mAh büyüklüğünde batarya konumlandırılmış.

G7 ThinQ modelinde gördüğümüz Google Asistan butonunun da hala yerini koruduğu LG V40, 4 Ekim tarihinde resmiyet kazanacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar