LG V40 ThinQ Tasarımı Ortaya Çıktı LG V40 ThinQ Tasarımı Ortaya Çıktı

LG V40 ThinQ Tasarımı Ortaya Çıktı

Yaklaşmakta olan LG V40 ThinQ tasarımı hakkında şu zaman kadar net bir sızıntı yapılmamıştı. Fakat geçtiğimiz saatlerde yaşanılan gelişme ile birlikte LG V40 ThinQ modelinin nasıl görüneceği ile ilgili önemli bir görsel paylaşıldı.

Yapılan sızıntı ile birlikte telefon ön panel tasarımı gün yüzüne çıkartıldı. Sızdırılan görseli incelediğimiz de ise LG’nin yeni telefonunun ekran tasarımı, LG G7‘de bulunana çentikli ekran tasarımına ile oldukça benzerlik gösterdiğini görmekteyiz.

Tasarım anlamında önceki modellere göre bu yılda pek bir farklılık sunmayacak olan LG görünen o ki, G7 modeli ile birlikte kullanıcılarına sunmuş olduğu son zamanların trendi haline gelen çentikli ekran tasarımını devam ettirecek.

LG, V30’dan başlayarak, V serisi akıllı telefonlarını OLED ekranlarla piyasaya sürdü. V40 ThinQ’nun eğimli kenarları olan bir P-OLED ekrana sahip olması ihtimali var. Ayrıca, çentiğin gizlenmesi için LG G7 ThinQ’da bulunan seçeneğebenzer şekilde bir seçenek var gibi görünüyor.

Güney Koreli markanın, ön cephesinde çift kamera kurulumuna sahip olan son akıllı telefonu LG V10 idi. Ancak, bu modelde sunulacak ikincil kamera, 3D yüz tanıma için kullanılabilecek bir IR kamera olabilir.

Arkadaki kamera kurulumuna geçildiğinde, LG V40 ThinQ, üçlü kamera ile birlikte geliyor. Bu üç kameranın çözünürlüğü hakkında bilgi henüz yok. Ancak merkezdeki sensör, diğer kamera sensörlerinden daha büyük görünüyor.

Güç düğmesi ve SIM kart yuvası cihazın sağ tarafında bulunuyor. Ses düğmeleri ve özel bir düğme(muhtemelen Google Asistan için) V40 ThinQ’nun sol tarafında yer alıyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar