Microsoft Office 2019 Yayınlandı Microsoft Office 2019 Yayınlandı

Microsoft Office 2019 Yayınlandı

Microsoft Office 2019 bugün itibariyle Windows ve Mac için dağıtılmaya başlandı.

Microsof’un yayınlamış olduğu yeni Office sürümüyle birlikte Office 365 servisini pek tercih edilmeyen kullanıcılar için baştan tasarlandığını görmekteyiz.

Üretkenlik paketinin yeri sürümüyle beraber Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisheriçin çeşitli yenilikler de kullanıcılara sunuldu.

Office’in sunduğu yenilikleri arasında tüm Office uygulamalarına taşınabilecek bir şerit ve kalem kutusu özelleştirmeleri yer alıyor. Yeni sürümle birlikte Office Word için de önemli özellikler sunulmuş durumda.

Yeni sürüm, Word’e odaklanma modunu, erişilebilirlik iyileştirmelerini ve bir tercümanı da beraberinde getiriyor. PowerPoint içinse yeni sürümle birlikte Morph geçişleri, SVG ve 3D model, 4K çözünürlükteki videoların dışa aktarımı ve dahili tıklamalı dizileri oynatma özelliklerinin kullanıcılara sunulduğunu görmekteyiz.

Microsft yeni Office sürümüyle işletmeler için Skype Business Server 2019, SharePoint Server 2019 ve Project Server 2019 ve Exchange Server 2019′un önümüzdeki haftalarda kullanıma sunacağını da duyurdu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar