Nokia 9'un Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı Nokia 9'un Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Nokia 9'un Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

HMD Global’in yeni amiral gemisi modeli Nokia 9 uzun süredir beklenilen akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Yeni modeller tanıtılmasına rağmen bu model ile ilgili adım atılmaması cihazın çıkmayacağı düşüncesini oluşturmaya başlamıştı. Fakat bu model hakkında sonunda somut gelişmeler yaşanmaya başladı.

Beş kameralı Nokia 9 ile ilgili yeni detaylar geldi. Bugün paylaşılan görsel ile birlikte Nokia‘nın beş kameralı amiral gemisinde yer alacak olan bataryanın boyutu da belli oldu.

Ortaya çıkan görselle birlikte yeni amiral gemisi 4.150 mAh‘lik bir batarya ile besleneceğini görmekteyiz. Eylül ayı içerisinde tanıtılması beklenen beş kameralı Nokia 9, oldukça iddialı geliyor.

NokiaPoweruser adlı kullanıcı tarafından yapılan sızıntı ile birlikte amiral gemisi canlı bir şekilde görüntülendi. Görselle birlikte son zamanlarda iddia edilen beş kamera kurulumu tasarımı yeninden sergileniyor. Ayrıca NokiaPoweruser, paylaşmış olduğu görselde beş kameralı amiral gemisinin 4.150 mAh‘lik bir batarya ile geleceğini de iddia ediyor.

Paylaşılan raporda, TA-1094 model numarası ile görünen Nokia 9‘un geçtiğimiz Mayıs ayında gün yüzüne çıkartılması planladığı belirtiliyor. Fakat yeni modelde yer alacak olan beş kamera kurulumunun geliştirme sürecini yavaşlatmasından dolayı, bu ay içerisinde yeni modelin gün yüzüne çıkartılması tahmin ediliyor.

Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak olan amiral gemisi ise ekrana entegre parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Kamera konusunda da kullanıcıların gönlünü feth edecek olan Nokia’nın yeni telefonu, beşli arka kamera kurulumuyla geleceği bugün sızdırılan raporlar ile birlikte yeniden gün yüzüne çıkartıldı. Android Pie ile kutudan çıkacağı ön görülen modelin önümüzdeki aylarda resmiyet kazanması bekleniyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar