Nokia X7 ve Nokia 9 Ortaya Çıktı Nokia X7 ve Nokia 9 Ortaya Çıktı

Nokia X7 ve Nokia 9 Ortaya Çıktı

Bugün ortaya çıkartılan görüntüler ile birlikte Nokia 9 ve Nokia X7 modellerine ait olduğu iddia edilen ön panel görüntüleri paylaşıldı. Paylaşılan görsellerle birlikte yeni Nokia modellerinin ön panel tasarımlarının nasıl olacağı da belli oldu.

Önceki modellerde yer alan çentiği, yeni modelleri ile birlikte oldukça inceltecek olan Nokia günümüz modasına ayak uyduracak. Görselleri incelediğimizde ise Nokia 9‘a ait olan ön paneli ince ve şık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Sızdırılan Nokia X7 ön paneli ise, Nokia 9 modeline nazaran biraz daha kalın ekran çerçevesiyle kullanıcıların karşısına çıkacağı tahmin ediliyor.

Nokia X7, Nokia 9 modeline göre daha uygun bir fiyat etiketine sahip olacak. Snapdragon 710 işlemcisinden güç alacak olan model orta segment kullanıcıların huzuruna sunulacak.

Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak olan Nokia 9 ise ekrana entegre parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Kamera konusunda da kullanıcıların gönlünü feth edecek olan Nokia 9, beşli arka kamera kurulumuyla geleceği geçtiğimiz günlerde sızdırılan raporlar ile birlikte gün yüzüne çıkartılmıştı. Android Pie ile kutudan çıkacağı ön görülen modelin 2019 yılının başlarında resmiyet kazanması bekleniyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar