OnePlus 6T Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı OnePlus 6T Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

OnePlus 6T Batarya Kapasitesi Ortaya Çıktı

Amiral gemisi katili OnePlus 6T ile ilgili her geçen gün yeni bir detay gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte OnePlus 6T‘nin batarya kapasitesi belli oldu.

Bildiğiniz üzere OnePlus 6 modelinde yer alan 3.5 mm kulaklık girişini, yeni amiral gemisiyle birlikte kaldıran yetkililerin batarya boyutunu büyüteceği öne sürülmüştü.

Bugün yapılan sızıntıyla birlikte OnePlus 6 ailesinin yeni üyesi 6T’nin batarya kapasitesi belli oldu. Batarya konusunda cömert davranacak olan OnePlus, yeni amiral gemisini 3700 mAh büyüklüğündeki bir batarya ile besleyecek.

OnePlus 6 modelinde bulunan 3300mAh’lik bataryayı 3700mAh boyutuna çıkartacak olan şirket oldukça iddialı bir akıllı telefon ile geliyor.

6.41 inç büyüklüğünde olan Super AMOLED bir ekrana ev sahipliği yapması beklenilen telefon, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisinden alacak. 8 GB RAM’e sahip olan telefon, 128 GB depolama alanı ile gelecek.

Cihazın arka kısmında yer alan 12 Megapiksel çözünürlüğündeki ( f/1.5-f/2.4 ) ana kameraya, 20 Megapiksel çözünürlüğünde ikinci kamera eşlik edecek.
Ön kısmında ise yapay zeka ile desteklenen 25 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alacak olan telefonun, batarya kapasite büyük bir merak konusu.

“Unlock The Speed” sloganı ile ekrandan parmak izi okuyucuya ev sahipliği yapacağı bir kez daha doğrulanan akıllı telefon, daha önceki sızıntılarda belirtildiği gibi 17 Ekim‘de tanıtılacak. Lansman ise Hindistan‘da düzenlenecek

Yorum Gönderme

0 Yorumlar