OnePlus 6T Tanıtım Videosu Yayınlandı OnePlus 6T Tanıtım Videosu Yayınlandı

OnePlus 6T Tanıtım Videosu Yayınlandı

OnePlus ailesinin yeni üyesi olacak olan OnePlus 6T ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Dün paylaşılan bir görsel ile birlikte yeni model hakkında önemli bir ipucu paylaşılmıştı.

OnePlus yetkilileri paylaşmış oldukları görsel ile birlikte yeni telefonun, arka panelinde parmak izi okuyucusunun bulunmayacağını gözler önüne sermişti.

Bugün ise OnePlus yetkilerinden bir başka hamle daha geldi. OnePlus tarafından paylaşılan tanıtım videosunda yeni modelde parmak izi tarayıcısının bulunacağı bir kez daha onaylandı.

Videoda görebileceğiniz üzere OnePlus 6Tmodelinde bulunacak olan parmak izi okuyucusunun, yaklaşık olarak 1 saniyede tepki verdiğini görmekteyiz.

Ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusu ile satışa çıkacak olan OnePlus 6T bu konuda oldukça iddialı olduğunun altını özellikle çiziyor.

Neredeyse OnePlus 6 modeli ile oldukça benzer bir tasarım yapısına sahip olacak olan yeni modelin, tek ayırt edilebilecek olan özelliği ise ekrana gömülü olan parmak izi okuyucusu olarak gösterebiliriz.

Son zamanların trendi haline gelen ekrandan parmak izi tarayıcısı, birçok akıllı telefon üreticisi tarafından amiral gemilerine sunuluyor. Vivo ile başlayan ve en son dün tanıtılan Xiaomi Mi 8 Promodeliyle devam eden bu teknoloji, önümüzdeki günlerde birçok telefon üreticisi tarafından kullanılacağı tahmin ediliyor.

Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak olan 6T, 6.4 inç boyutundaki AMOLED bir ekranın üzerine kurulacak. Ayrıca bu ekranın 1080×2340 piksel çözünürlük değerine sahip olduğunu da belirtelim.

Su damlası olarak adlandırılan çentikli ekran tasarımı ile gelmesi beklenen OnePlus modelinde ayrıca kulaklık girişinin bulunmayacağı da vurgulanıyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar