Razer Phone 2'nin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı Razer Phone 2'nin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Razer Phone 2'nin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Oyuncu telefonu kavramını akıllı telefon sektörüne kazandırarak yeni bir dönemi başlatan Razer’ın, ikinci modeli Razer Phone 2 üzerinde çalıştığını daha önce sizlere paylaşmıştık.

Ortaya çıkan görselde kilit ekranında 10 Ekim yazması oldukça dikkat çekerken, nihayet resmi açıklama geldi. Razer tahminleri boşa çıkarmadı ve kilit ekranında yazan tarihte, yani 10 Ekim 2018’de Razer Phone 2’nin tanıtılacağını doğruladı.

Bu kapsamda şirket basın davetiyelerini göndermeye başladı. Şirketin yeni akıllı telefonunda donanımsal ve yazılımsal değişiklikler dışında kullanıcılara büyük bir fark sunacağı düşünülmüyor.

Ekran boyutu halen netlik kazanmazken, ilk modelde olduğu gibi 120 Hz yenileme hızısunulacağı biliniyor. İşlemci tarafında ise cihaza, bu yıl amiral gemisi modellerinin vazgeçilmezi haline gelen, Snapdragon 845güç veriyor.

Bunun yanı sıra 512 GB’a kadar depolama kapasitesi sunması beklenilen akıllı telefonun, 4000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenmesi bekleniyor. İşletim sistemi tarafında ise cihazın Android 9 Pie ile kutudan çıkacağı düşünülüyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar