Samsung Galaxy A7 (2018) Piyasaya Çıkıyor! Samsung Galaxy A7 (2018) Piyasaya Çıkıyor!

Samsung Galaxy A7 (2018) Piyasaya Çıkıyor!

Samsung Galaxy A7 (2018), ilk olarak Hindistan pazarında tanıtılacak. Samsungböylece Huawei karşısında zayıf olduğu bu pazarda önemli bir pay edinmenin peşinde gibi görünüyor.

Hindistan ve Çin dünyanın en kalabalık iki ülkesi. Tabii ki bu büyük kullanıcı kitlesi piyasada ki tüm akıllı telefon üreticilerinin ağzını sulandırıyor. Bu iki pazarda Çinli telefon üreticilerinin büyük bir paya sahip olduğunu hatırlatalım.

Samsung ise bu gerçeği değiştirmenin peşinde. Yine Apple‘ın da iPhone XR‘ın çift sim destekli modelini Çin ve Hindistan piyasasına sürmeye hazırlandığı da başka bir gerçek. Kısacası 2019 senesinde Çin ve Hindistan pazarında büyük bir kapışma olacağa benziyor.
Güney Koreli firmanın telefonu Hindistan‘da 25 Eylül yani Salı günü piyasaya süreceği ortaya çıktı. Samsung‘un telefonu Hindistan‘ın Amazon‘u Flipkartüzerinden satacağını belirtelim. Daha sonrasında A7‘nin hem Asya hem de diğer pazarlarda tüketiciye sunulması bekleniyor.

Samsung‘un Türkiye piyasasına verdiği önem göze alınırsa Galaxy A7‘nin yıl sonunda ya da 2019 başında Türkiye‘ye gelmesi beklenebilir.

Samsung Galaxy A7 (2018), selefi gibi orta segmentte bir akıllı telefon olacak. Bu yeni akıllı telefonda, Galaxy A8 (2018) modelinde de karşımıza çıkan 14 nm mimarisinde üretilen Exynos 7885 işlemci kullanılacak. Sekiz çekirdeklibu işlemciye, grafik tarafında gerekli olan gücü ise Mali-G71 grafik birimi sağlıyor.

Galaxy A7 üç arka kameraya sahip olacak. Bunlardan ana kamera 24 megapiksel f/1.7 diyafram açıklığına sahip. İkinci geniş açı kamerası 8 megapiksel ve f/2.4diyafram açıklığında. Üçüncü derinlik kamerası ise f/2.2 diyafram açıklığına sahip.

Üçlü arka kameralar, Selfie Focus, Pro Aydınlatma Modu, Yapay zeka sahne optimize edici, filtreler ve AR Emojileri gibi özelliklerle donatılmış. Galaxy A7 (2018) ön tarafta yüz kilidini açmak için destek sağlayan f / 2.0 diyafram açıklığında ve 24 megapiksel çözünürlüğünde Selfie kameraya sahip.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar