Samsung Galaxy J6 Prime'nin Tasarımı Ortaya Çıktı Samsung Galaxy J6 Prime'nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy J6 Prime'nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni uygun fiyatlı akıllı telefonları olan Galaxy J4 Prime ve Galaxy J6 Prime modellerini kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlandığı uzun süredir biliniyor.

Bazı bölgelerde Galaxy J6+ olarak tanıtılması beklenilen akıllı telefonun tasarımı gün yüzüne çıktı. Onleaks tarafından cihazın tasarımını gözler önüne seren bir render videosu yayınlanırken, bazı teknik özellikler ortaya çıktı.

Galaxy J6 Prime’ın 6 inç büyüklüğünde ve 18.5:9 formatında olan ekranının 1520×720 piksel çözünürlük sunması bekleniyor. Parmak izi okuyucunun arka kısımından yan tarafa taşındığının iddia edilmesi ise oldukça dikkat çekti.Ön kısımda bulunan 8 Megapiksellik kamera LED flaş ile güçlendirilirken, arka tarafta çift kamera yer alacak. Qualcomm’un henüz modeli açıklanmayan bir işlemcisinden güç alması beklenilen J6 Prime’ın iki farklı modeli olacak.

3 GB RAM / 32 GB dahili depolama veya 4 GB RAM / 64 GB dahili depolama ile satın alınabilecek olan Samsung Galaxy J6 Prime, Android Oreo işletim sistemi ile kutudan çıkarken, 3000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar