Samsung Galaxy Watch Golf Edition Ortaya Çıktı Samsung Galaxy Watch Golf Edition Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Watch Golf Edition Ortaya Çıktı

Samsung, giyilebilir teknoloji dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri. Özellikle her yıl güncellediği akıllı saatleri, donanımın yanı sıra sunulan yazılım güncellemeleri ile beğeni kazandığı da bir gerçek. En son giyilebilir teknoloji ürününü Samsung Galaxy Note 9 lansmanında Galaxy Watch adıyla gerçekleştiren şirket, bu kez de farklı varyasyonlar sunma yoluna gidiyor.

Seçenek yelpazesini genişletmeye yönelik olduğu anlaşılan yeni akıllı saat versiyonunda, öncül model Galaxy Watch ile birebir aynı tasarım ve teknik özellikler söz konusu. 42 ve 46 mm çap ölçülerinde geliyor. Tek artı ise golf meraklılarının yüzünü bir hayli güldürmeye hazır olan ilginç yazılımı.

Smart Caddy adlı uygulamanın önyüklü şekilde geldiği yeni Samsung Galaxy Watch Golf Edition, dünya genelindeki golf sahalarına dair çok sayıda ayrıntıyı aynı platformda sunuyor. Yükseklik, coğrafi özellikler gibi fiziksel ayrıntıların yer aldığı yazılımda ayrıca gol sahalarına yönelik kayıtların tutulması, atış izleme gibi ilgi çekici ekstralar da bulunuyor. Fonksiyonel ve derli toplu bir kullanımla golf deneyiminin teknoloji ile geliştirilmesi hedefleniyor.

İlk aşamada aynı zamanda Samsung’un menşei olan Güney Kore’de satışa sunulan Android Wear işletim sistemine sahip cihazın ilerleyen haftalarda ülkemizde de teknoloji raflarındaki yerini alabilme ihtimali bulunuyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar