Samsung'un Uygun Fiyatlı Yeni Akıllı Telefonları Ortaya Çıktı Samsung'un Uygun Fiyatlı Yeni Akıllı Telefonları Ortaya Çıktı

Samsung'un Uygun Fiyatlı Yeni Akıllı Telefonları Ortaya Çıktı

Samsung geçtiğimiz Mayıs ayında orta segment kullanıcılarına Galaxy J6 veJ4 modellerini piyasaya sürdü. Bugün ise Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni bütçe dostu Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus modelleri gün yüzüne çıkartıldı!

Orta segment için yeni seçenekler sunmaya devam eden Samsung, Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan iki yeni model, Bluetooth sertifikası üzerinde gözüktü.

Geçtiğimiz günlerde ise hatırlayacağınız üzere, FCC sertifikasında Galaxy J6 Prime olarak gözüken model, bugün ise Bluetooth sertifikasında Galaxy J6 Plus adıyla karşımıza çıktı.

Galaxy J6 Plus ve Galaxy J4 Plus Bluetooh sertikasında sırasıyla SM-J610Fve SM-J415F model numaralarıyla gözüküyor. Ancak daha önce ortaya çıkan hatırlayacağınız gibi, J6 Plus modelinin Snapdragon 450 işlemcisinden gücünü alacağını belirtmiştik.

J6 Plus modeli 5,6 inç boyutundaki Infinity ekran tasarımı ile satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca yeni modelde çift arka kamera kurulumunun da bulunacağı öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.

Henüz, yeni modeller hakkında Samsung kanadından resmi bir açıklama gelmedi. Ancak ilerleyen günlerde yetkililerin, yeni orta segment cihazlar hakkında net bilgileri kullanıcılar ile paylaşması bekleniyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar