Yeni Oyuncu Telefonu Razer Phone 2 Oldukça İdidalı Geliyor! Yeni Oyuncu Telefonu Razer Phone 2 Oldukça İdidalı Geliyor!

Yeni Oyuncu Telefonu Razer Phone 2 Oldukça İdidalı Geliyor!

Oyuncular tarafından büyük bir merakla beklenen Razer Phone 2, bugün AnTuTu’da boy gösterdi. Yapılan performans testi sonucunda yeni amiral gemisi modelin, teknik özellikleri de bir kez daha gözler önüne serildi.

Testte ortaya çıkan Razer Phone 2, Samsung’un Galaxy Note 9‘unda bile yüksek puan aldığını görmekteyiz. Performans bakımından oldukça kaliteli bir deneyim yaşatacak olan yeni model, AnTuTu’da tam olarak 283,397 puan ile zirveye oynadı.

Ayrıca yapılan test sonucunda yeni modelin özellikleri de belli oldu. Oyuncuların yeni gözdesi olacak model, Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alıyor. Grafik birimi olarak Adreno 630 GPU ile gelecek olan modelde 8 GB‘lık bir bellek bulunuyor.

Depolama kapasitesiyle de oyuncuların büyük bir beğenisi kazanacak olan model, 512 GB’lık hafıza seçeneğiyle teknoloji mağazalarındaki yerini alacak.

Hatırlayacağınız üzere bu ayın başlarında Geekbench‘te listelenen oyuncu telefonu tek çekirdekte 2.026 puan almayı başardı. Çok çekirdekli teste ise yeni cihaz yeniden farkını konuşturarak, 8,234 puan aldığı gözlemlenmişti.

Her yönden oyuncular için özel olarak geliştirilen akıllı telefon, 2560 × 1440çözünürlüğe sahip QHD bir ekran ile kullanıcılar ile buluşacak. Yeni modelin ekranının ise 120 Hz yenileme hızına sahip olması ön görülüyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar