Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi Belirlendi! Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi Belirlendi!

Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi Belirlendi!

Apple’ın 12 Eylül tarihinde düzenlediği lansmanda üç yeni iPhone modeli ile birlikte tanıtımını gerçekleştirdiği bir diğer ürün, yeni saati Apple Watch Series 4 oldu. Özellikle ekran boyutunun artması ile saat çok daha çekici hale geldi. Bugün yaşanılan gelişmeyle ise Apple Watch Series 4 Türkiye çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Birçok kullanıcı yeni iPhone modellerinin aksine Apple Watch Series 4’ün çok daha heyecan verici olduğunu belirtiyor. Özellikleri ve tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çeken yeni Apple Watch Series 4, uçtan uca ekranıyla oldukça iddialı geliyor.

Bugün Apple Store’un Türkiye mağazası üzerinden Apple Watch Series 4 Türkiye çıkış tarihi 19 Ekim Cuma olarak açıklandı. Birçok yenilikle gelecek olan Apple’ın yeni akıllı saatleri tanıtımın ardından büyük bir beğeni toplamıştı. Şimdi ise yeni akıllı saat Türkiye’deki hayranları ile buluşmak için gün sayıyor.

Özellikleri ve tasarımı ile ön plana çıkan Apple’ın yeni akıllı saati ise 3499 TL‘den başlayan etiket fiyatıyla satışa sunulacak.

Çift çekirdekli S4 işlemcisiyle birlikte Series 3 ve diğer tüm Apple Watch modellerinden kat ve kat hızlı bir şekilde çalışan Series 4, performans açısından kullanıcıları oldukça memnun edecek.

40 ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta olan Watch Series 4, böylece önceki modellere kıyasla yüzde 30 daha büyük bir ekrana ev sahipliği yapıyor. WatchOS 5’in geniş ekran ile harmanlanması büyük bir kullanım kolaylığı sunacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar