Google Pixel 3 XL Satışa Sunuldu Google Pixel 3 XL Satışa Sunuldu

Google Pixel 3 XL Satışa Sunuldu

Google'ın yeni cep telefonu ailesi Pixel 3 önümüzdeki günlerde yapılacak bir etkinlikle tanıtılacak. Etkinlik öncesinde Google'ın bu yeni telefonları ile ilgili birçok bilgi internete düştü. Ancak Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri ile ilgili en büyük sızıntı ise bugün yaşandı. Ailenin büyük üyesi olan Pixel 3 XL, Hong Kong'ta satışa çıktı.

Telefonu Hong Kong'ta bir mağazada ele geçiren teknoloji yayını Engadget, telefona inceleme videosu da hazırladı. Hong Kong'ta bulunan WahPhone Digital telefon mağazasında bulunan telefonun fiyatı ise yaklaşık olarak 2000 dolar.

6.3 inç ekranı bulunan telefonda 128 GB depolama bulunuyor. Snapdragon 845 işlemcisini kullanan telefonda 4 GB RAM, 2960 x 1440 piksel ekran çözünürlüğü, Android 9.0 Pie işletim sistemi gibi özellikler yer alıyor. Telefonda 12 Megapiksellik ana kamera ve 8 Megapiksellik ön kamera bulunuyor. Telefonun ana kamerası 4K 30 fps video kayıt ederken ön kamerada bu değer Full HD olarak belirlenmiş. Telefonda çentik de bulunuyor. 

USB Typc-C bağlantısını kullanan telefonla beraber bu bağlantıyı kullanan kulaklık ve USB Type-C - 3.5 mm kulaklık dönüştürücüsa da çıkacak. Engadget'in incelemesine göre telefonda HTC'nin modellerinde bulunan sıkarak çeşitli hareketleri yapabilme özelliği de bulunuyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar