Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun Fiyatları Ortaya Çıktı Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun Fiyatları Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro'nun Fiyatları Ortaya Çıktı

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Birçok detayı ortaya çıkan Huawei’nin amiral gemilerinin fiyatları oldukça merak ediliyordu. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte dudak uçuklatan Huawei Mate 20 Pro fiyatı gözler önüne serildi.

Huawei Mate 20 modelleri ile birlikte birçok detay gün yüzüne çıkartılmıştı. Üçlü arka kamerası ve teknik özellikleriyle ön plana çıkacak olan Huawei’nin yeni amiral gemileri fiyatlarıyla da oldukça çok konuşulacak.

16 Ekim’de İngiltere‘nin başkenti Londra‘da lanse edilecek olan Huawei Mate 20 modellerinin fiyatları İsviçreli bir perakende şirketi tarafından ortaya çıkarıldı.

Ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda Mate 20 modeli 810 dolardan başlayan etiket fiyatları ile satışa sunulacak. Mate 20’nin üst seviye modelleri ise 850-900 dolar arasında olacağının da altı özellikle çiziliyor.

Mate 20 Pro'nun ise 1100 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı tahmin ediliyor. 

Fakat şunu da belirtmemiz gerekiyor ki, paylaşılan bu fiyatların perakende mağazasının alış fiyatları olduğu da paylaşılan raporlarda vurgulanıyor.

Yani yeni amiral gemilerinin paylaşılan bu fiyatlardan 100 dolar daha fazla olacak. Görünen o ki, Huawei‘nin yeni amiral gemileri Türkiye’deki kullanıcıların cebini bir hayli yakacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar