iPad Pro 2018 Türkiye Fiyatı Belli Oldu! iPad Pro 2018 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

iPad Pro 2018 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Dün yapılan bir etkinlikle tanıtılan yeni iPad Pad Pro modellerinin Türkiye fiyatları da belli oldu. Diğer yeni Appleürünlerinde olduğu gibi cep yakan fiyatlara sahip olan yeni modellerde fiyatlar 5899 TL'den başlıyor.

Tasarımı yenilenen ve donanım özellikleri güncellenen yeni iPad Pro modellerinde seçilen konfigürasyona göre fiyatlar da değişiyor. Buna göre en düşük model olan 11 inçlik iPad Pro modelinin Türkiye fiyatı 5.899 TL'den başlıyor. En üst düzey donanıma sahip olan 11 inçlik iPad Promodelinin Türkiye fiyatı ise 12.599 TL oluyor. 12.9 inçlik iPad Pro modelinin Türkiye fiyatı ise 7.399 TL'den başlıyor. Bu modelin en üst seviye donanım seçeneğinin Türkiye fiyatı ise 14.099 TL olarak belirlenmiş.

Home tuşunun kaldırılıp daha gelişmiş donanım özellikleriyle güncellenen yeni iPad Pro artık FaceID yüz tanıma teknolojisine sahip. Lightning bağlantısı yerine USB Type-C kullanan yeni iPad Promodelleri 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. Tablet bilgisayarların ABD fiyatı ise 799 dolardan başlıyor.

Bu fiyatlarla yeni iPad Pro modellerinin Türkiye'den alınması pek mantıklı görünmüyor. Zira neredeyse iyi bir bilgisayar fiyatına sahip olan modellerin üst donanım seçenekleri yine iyi bir MacBook alınabilecek rakamlara çıkıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar