Lenovo S5 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı Lenovo S5 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı

Lenovo S5 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı

18 Ekim’de satışa sunulması beklenenLenovo S5 Pro için yeni bilgiler ve görseller ortaya çıktı. Daha önce Lenovo’nun CEO’su tarafından Weibo’da paylaşılan görsele göre telefonun dört kameralı olacağı düşünülüyordu. Fakat bugün ortaya çıkan fotoğraflarda Lenovo S5 Pro iki arka kameraya sahip görünüyor

Geekbench‘in “Lenovo Lenovo L58041” koduyla yer verdiği telefonun bazı özellikleri açıklandı

Benchmark sonuçlarıyla birlikte açıklanan raporda telefonun bazı özellikleri ortaya çıkmış oldu. Android 8.1 Oreo ile gelen cihaz, Snapdragon 660 ve 6 GB RAM‘e sahip gözüküyor. Bu donanım özellikleriyle Lenovo S5 Pro; tek çekirdek performansında 1337, çoklu çekirdekte ise 4928 puan aldı.

TENAA sertifikası bulunan S5 Pro, 6.18 inçekrana ve 2246 x 1080 çözünürlüğe sahipken Lenovo S5 ise 5.7 inç ekrana sahip.

Telefonun arkasında bulunan iki kameranın biri 20 MP iken diğeri 12 MP olacak. Ayrıca fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla kameralar dikey olarak konumlanmış bulunuyor.

Cihazın önünde ise 20 MP ve 8 MP şeklinde iki kamera mevcut. 3500 mAh batarya kapasitesi ile dikkat çeken telefon siyah, kırmızı, altın, gümüş ve beyaz renkleriyle satışa sunulacak.

Lenovo S5 Pro’nun ön yüzü camla kaplıyken arka yüzün metal olacağı belirtildi. Ayrıca cihazın arkasında bir de parmak izi okuyucu yer alıyor. Güç ve ses düğmelerine telefonun sağında, sim kart girişine ise solunda yer verilmiş.

Yorum Gönder

0 Yorumlar