Lenovo'nun 4 Kameralı Modülü Ortaya Çıktı Lenovo'nun 4 Kameralı Modülü Ortaya Çıktı

Lenovo'nun 4 Kameralı Modülü Ortaya Çıktı

Telefon kameraları giderek gelişiyor ve bu minik yardımcılarımızda bulunan kamera sayısı da her geçen gün artıyor. 2, 3 derken artık ana telefon kameraları 4 modülden oluşmaya başladı. Bu dört kameralı modüllerden biri Lenovo tarafından duyuruldu.

Lenovo'nun kısa süre sonra tanıtacağı Z5 Pro cep telefonunda kullanacağı 4 kameralı modül internete düştü. Telefonun bu modülü ve bu modülle çekilen örnek fotoğraflar da internette yayınlandı. Paylaşılan fotoğrafta 4 adet kamera olduğu net bir şekilde görülüyor. Modül fotoğrafı daha önce Lenovo tarafından da paylaşılmıştı.

4 kameraya sahip modülle ilgili net bir bilgi yok. Ancak kameralardan biri ana kamera işlevine sahipken, diğerinin 2X optik zoom sunması bekleniyor. Üçüncü model alan derinliği konusunda yardımcı olurken dördüncü modülün ise ne işe yarayacağı şimdilik bilinmiyor.
Lenovo Z5 Pro henüz resmi olarak tanıtılmadığı için hakkında kesin bilgi bulunmuyor. Ancak bugüne kadar ortaya çıkan bilgilere göre 6.5 inç QHD+ ekran, Snapdragon 845 işlemci, 6/8 GB RAM, 64-256 GB depolama ve 4000 mAh pil gibi özellikler yer alacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar