Merakla Beklenen Crysis 4 Ne Zaman Çıkacak? Merakla Beklenen Crysis 4 Ne Zaman Çıkacak?

Merakla Beklenen Crysis 4 Ne Zaman Çıkacak?

Merakla beklenen oyunlardan bir tanesi olan Crysis 4 Ne zaman çıkacak? Geçtiğimiz yıllarda Crysis 3 piyasaya süren ancak pek çok oyun sevenlerin Ekran kartı yani Directx 11 her kullanıcıda olmamasından dolayı tepkisini çeken Crytek şirketi şimdilerde ise Crysis 4 için çalışmaların devam ettiği bilgisi geldi.

Üçüncü oyunundan sonra Piyasadaki yerini sürekli her oyunuyla sağlamlaştıran Yerli yapım Crysis oyunlarıyla sürekli olarak oyuncularını mest etmekte. Son oyundan sonra oyuncuların merakla beklediği Crysis 4 için akıllarda oluşan Crysis 4 Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıt vereceğimiz bu makale sayesinde sizlerde bu sorunun yanıtını buradan rahatlıkla bulabileceksiniz. Oyunu geliştiren Crytek bir çok oyun ağına geçen senelerde katılmaya başladı. Mobil oyunlarda da kendini gösteren Crytek yetkilisi Türk Cevat Yerli son açıklamalarında oyunlar için yeni soluklara başladıklarını belirtmişti. Crysis 3’den hemen sonra seriye ara veren Crytek bu dakikadan sonra tamı tamına 5 adet oyun çıkardı Warface, Ryse®: Son of Rome, The Collectables™, Arena of Fate®, HUNT: Horrors of the Gilded Age™ gibi oyunlara imza atan şirket Crysis için oluşturduğu oyun motorunu farklı oyunlarda denemeye başladı diyebiliriz.

Şuan için Crysis serisi hakkında bilgi vermeyen firma yetkilileri şuan için Crysis 4 Ne Zaman Çıkıyor? sorusuna yanıt vermedi. Ancak sızıntı haberlere göre yeni gelecek olan Crysis 4 oyunu F2p ve FPS bir arada olacak şekilde gelecek. Son dönemlerde populeritesini arttırmış olan bu platformdaki oyunları oynayan oyuncular için bu haber çok heyecanlandırıcı olsa gerek…


Muhtemelen yeni oyunun bir devam hikayesi olması bilinmekte Gelin biraz da geçmiş Crysis 3 oyununun hikayesinden bahsedelim. Crysis 3 bildiğiniz üzere 2047 yılında geçmekte Crysis 2’den sonra 24 yılın geçmesi New York’un bedbahtlığı ve ele geçirilmiş hali ilk olarak tüm oyuncuları üzecektir. Ancak yaşanmış olan ikinci savaştan hemen sonra Prophet hapse atılmıştı. Ardından uzaylılar tarafından tüm dünya büyük bir işgal altına alınır. Crysis 2 de yaşanmış olan büyük patlamadan sonra New York bundan etkilenir ve sular altında kalır. Bu dakikadan sonra ormanımsı hal alan New york CryEngine motoru ile muazzam şekilde tasarlanmıştı. Konudan da bahsettiğimize göre biraz olası Crysis 4’den bahsedelim.

Bilindiği üzere Cevat Yerli üçüncü oyundan sonra açıklamasına göre oyunun New York mu yoksa İstanbul’da mı geçeceğine karar veremediklerini belirtmişti. Son karar bakılarak New York’un seçildiğini belirten gurbetçi genç Ceo Cevat Yerli bir yandan da yeni gelecek oyun için Türk oyunculara umut ışığı yakmıştı. Acaba yeni oyun İstanbul’da mı geçecek. Böyle bir durum Türk oyuncuları bir hayli sevindirecektir. Dediğimiz gibi Crysis 4 Çıkış Tarihi için şuan çok erken söyelemek gerekir. Yeni gelen bilgiler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Gönder

4 Yorumlar

 1. Bekliyoruz umarım yemlenmemişimdir

  YanıtlaSil
 2. Herhangibi bir yeni haber varmı?

  YanıtlaSil
 3. Bu bilgi gerçekmi gerçekten çıkacakmı ? Çıkacaksa ne Zaman Çıkacak ?

  YanıtlaSil
 4. kim yadı bu haberi?
  crysis 4 falan çıkmayacak. zaten3 leme halinde düşümnülmüştü. sadece gelen tepkiler yüzünden ilk crysis e genişleme pakedi olarak warhead ve wars geldi 2008 de. bu nedenle toplam 5 oyunluk bi seri oldu. bu saatten sonra bi crysis kimse beklemesin. belki bi dlc falan verirler. ama hikaye yok.

  YanıtlaSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)