Microsoft Surface Pro 6 Ortaya Çıktı Microsoft Surface Pro 6 Ortaya Çıktı

Microsoft Surface Pro 6 Ortaya Çıktı

Microsoft'un özellikle ABD'de çok popüler olan ikisi bir arada modeli Surface ailesine yeni üyeler ekleniyor. Bunlardan biri olması beklenen Surface Pro 6 ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Bu yıl altıncı seriye geçecek olan Surface ailesinde model ismi de Surface Pro olarak netleşti. Geçen yıl tanıtılan modelde Surface Proismini kullanan Microsoft bu yıl yeni modele 6 ekini getiriyor.

Önceki modele göre daha yuvarlatılmış hatlara sahip olan Surface Pro 6, profesyonel bir görünüme sahip. İkisi bir arada yani tabletle bilgisayarı bir araya getiren cihazda USB Type_C yerine Type-A bağlantısı bulunuyor.

Tanıtılmadan videosu da sızan yeni model Windows 10 Home işletim sistemi ile çalışıyor. İşlemci tarafında ise Intel'in 8'inci nesil i5 işlemcisini kullanan cihazın 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olduğu görülüyor. Ürünün farklı sürümlerinin olup olmayacağı ise bilinmiyor.
Yayınlanan videoda ise kullanıcı yorumları oldukça şaşırtıcı. Yapılan yorumlarda ürünün sahte olduğu yönünde. Eliştirilen videoyu aşağıdan izleyebirisiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar