Motorola Moto G7 Ortaya Çıktı Motorola Moto G7 Ortaya Çıktı

Motorola Moto G7 Ortaya Çıktı

Şu ana kadar yaptığı doğru sızıntılarla adından bahsettiren @Onleaks,Motorola’nın en yeni modeli Moto G7‘yi gün yüzüne çıkarttı. Alıştığımız Motorola tasarım dilinin devam ettirildiği modelde en çok dikkat çeken tasarım detayı ise çentik tarafında.

Essential Phone modelinde gördüğümüz sadece ön kamerayı içine alan çentiğin bir benzerini kullanan Moto G7, Mate 20 modelinde gördüğümüz gibi su damlasışeklinde tasarlanmış. Böylece daha estetik bir görüntü elde edilmiş.

Alt kısımda Motorola logosuna yer verilirken arka tarafa baktığımızda ise hafif çıkıntılı yuvarlak kamera modülünün içerisine yerleştirilmiş çift kamera kurulumu ve LED flaş dikkat çekiyor. Neredeyse tüm akıllı telefonlarda benzer bir şekilde konumlandırılan kameralar, Moto G7 ailesinde kendi özgün tasarımında yer bulmuş.

Kameraların hemen altında yer alan parmak izi okuyucu ise içerisinde yer alan Motorola logosuyla rakiplerinden farklılaşmayı başarmış. Modelin sağ tarafına baktığımızda ses kontrol butonlarıyla güç butonun konumlandırıldığını görüyoruz. Sol tarafta ise herhangi bir butona yer verilmemiş.

Alt tarafta USB Type-C, kulaklık girişi ve hoparlör yer alırken akıllı telefonun üst tarafında mikrofona yer verilmiş. Yakında tanıtılması beklenen Moto G7 ile birlikte Play, Plus ve Power modellerinin de resmiyet kazanması bekleniyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar