Nokia True Wireles Earbuds Kulaklık Tanıtımı Yapıldı Nokia True Wireles Earbuds Kulaklık Tanıtımı Yapıldı

Nokia True Wireles Earbuds Kulaklık Tanıtımı Yapıldı

Nokia 7.1’in yanı sıra True Wireless Earbuds ve Pro Wireless Earphones tanıtıldı.

Airpods rakibi True Wireless Earbuds modelinde kulaklıkların her biri sadece 5 gram ağırlığında. Bu sayede mükemmel bir taşınabilirlik sunan kulaklıklar, ter ve susıçramalarına karşı dayanıklı. Kulaklığın bir taşıma çantası bulunuyor.
Pro Wireless Earphones tanıtıldı!

Bu sayede Airpods ile benzer şekilde bu taşıma çantası ile şarj edilen kulakiçi kulaklıklar, Nokia’nın açıklamasına göre 16 saate kadar pil ömrü sunabiliyor.

Cihazlar ile Bluetooth 5.0 üzerinden kolayca bağlantı kurabilen True Wireless Earbuds kulaklıklar, Avrupa’da 129 Euro fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak.

Tanıtımı gerçekleştirilen bir diğer kulaklık ise 69 Euro’luk fiyatı ile daha uygun olan Pro Wireless Earphones. 27.5 cm’lik kablo ile gelen kulaklıklar, özellikle spor yaparken kulaklığın düşmesi gibi bir problem ortadan kaldırıyor. Ayrıca, tek bir şarj ile 10 saate kadar müzik dinlemenin mümkün olduğu belirtiliyor.

Manyetik yapısı sayesinde bir arada tutulabilen ve yine kulakiçi yapıda olan bu kulaklıklar, sadece müzik dinleme ile sınırlı kalmayarak tahmin edebileceğiniz gibi telefon görüşmesi yapmaya imkan tanıyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar