OnePlus 6T Görselleri Ortaya Çıktı OnePlus 6T Görselleri Ortaya Çıktı

OnePlus 6T Görselleri Ortaya Çıktı

İki hafta sonra duyurulacak olan yeni amiral gemisinin paylaşılan basın görselleri ile birlikte tasarımı yeninden gözler önüne serildi. Yapmış olduğu sızıntılarıyla tanınan Roland Quandt tarafından paylaşılan görsellerde, yeni amiral gemisinin su damlası olarak adlandırılan ekran çentiğine sahip olduğunu görmekteyiz.

Dikey şekilde konumlandırılmış çift kamera kurulumuyla kullanıcıların karşısına çıkacak olan, OnePlus 6T, OLED panelinin üzerine kurulacak.

Bugün paylaşılan görsellerde, 3.5 mm kulaklık girişinin bir kez daha bulunmayacağı onaylanmış durumda. Bunun yerine kutudan USC Tip-C bir kulaklığın çıkması bekliyor. Ayrıca bir dönüştürücünün de kutu içerisinde yer alacağı son paylaşılan raporlarda altı çiziliyor. Yukarıdaki galeriden bugün sızdırılan basın görsellerini inceleyebilirsiniz.

6.41 inç büyüklüğünde olan Super AMOLED bir ekrana ev sahipliği yapması beklenilen telefon, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisinden alacak. 8 GB RAM’e sahip olan telefon, 128 GB depolama alanı ile gelecek.

Cihazın arka kısmında yer alan 12 Megapiksel çözünürlüğündeki ( f/1.5-f/2.4 ) ana kameraya, 20 Megapiksel çözünürlüğünde ikinci kamera eşlik edecek.

Ön kısmında ise yapay zeka ile desteklenen 25 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alacak olan telefonun, batarya kapasite büyük bir merak konusu.

“Unlock The Speed” sloganı ile ekrandan parmak izi okuyucuya ev sahipliği yapacağı bir kez daha doğrulanan akıllı telefon, daha önceki sızıntılarda belirtildiği gibi 17 Ekim‘de tanıtılacak. Lansman ise Hindistan‘da düzenlenecek.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar