Samsung Galaxy A9S'in Özellikleri Ortaya Çıktı Samsung Galaxy A9S'in Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A9S'in Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung yeni dört kameralı akıllı telefonu Galaxy A9S' in özellikleri ortaya çıktı.
11 Ekim’de Samsung tarafından tanıtılması beklenilen telefonlar arasında yer alan Galaxy A9s’in en dikkat çekici özelliği, arka tarafında dört kamera olması.
Amiral gemilerinde gördüğümüz Infinity Display tasarımının kısmen hakim olduğu cihazın, 6.28 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı 2200×1080 piksel çözünürlük sunuyor. Cihaza gerekli olan gücü ise Snapdragon 660 sağlıyor.
14 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz’e kadar çıkabilen Snapdragon 660 sekiz çekirdekli bir işlemci. İşlemci içerisinde sekiz adet Kryo 260 çekirdeği yer alırken, grafik tarafında gerekli olan güç Adreno 512 GPU’dan alınıyor.
Galaxy A9s modelinde bu işlemciye 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor. Tabi, microSD kart ile bu depolama alanı kolayca artırılabiliyor.

Bu yılın başında tanıtılan Galaxy A9 Star modeli ile oldukça benzer bir arka kısıma sahip olan akıllı telefonun, dikey bir şekilde yerleştirilen dört kamerası ve kare şeklindeki parmak izi okuyucusu garip bir tasarımı gözler önüne seriyor.
24 Megapiksellik f/1.7 diyaframa sahip ana kamera OIS ile geliyor. 5 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip ikinci kamera ise derinlik sensörü olarak görev yapıyor. Telefoto ve geniş açı için iki ayrı kamera daha bulunuyor.
Ön tarafta ise 8 Megapiksellik bir kamera bulunuyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar