Samsung Galaxy Watch Güncelleme Yayınlandı Samsung Galaxy Watch Güncelleme Yayınlandı

Samsung Galaxy Watch Güncelleme Yayınlandı

Samsung amiral gemisi Galaxy Note 9 ile birlikte satışa sunduğu akıllı saati Galaxy Watch için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile sunulan yenilikler akıllı saati kullananları oldukça sevindirdi.

Yaklaşık 28 MB boyutunda olan güncelleme sonrasında cihazların yazılım sürüm numarası 42 mm’lik model için R800XXU1BRJ4 / 46 mm’lik model için R810XXU1BRJ4 oluyor. Samsung bu güncelleme ile birlikte akıllı saatin pil performansı ve konusunda iyileştirmeler yapıldığını belirtiyor.

Özellikle 46 mm’lik Galaxy Watch modelinin pil ömrü ile kullanıcıların beğenisini kazandığını belirtmek isteriz.

Bunun yanı sıra müzik çaların ve genel kullanıcı deneyiminin iyileştirildiği güncelleme ile işletim sistemi sürümü Tizen 4.0.0.1′e yükseltiliyor. İlk olarak ABD’de bulunan kullanıcılara sunulan güncelleme kısa süre içerisinde Türkiye’de ve diğer ülkelerde yayınlanacak.

Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch, 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı modele sahip. Gücünü çift çekirdekli Exynos 9110 işlemciden alan ve 768 MB RAM’e sahip olan akıllı saatin iki modeli arasındaki en büyük fark batarya kapasitesi.

Zira, 46 mm’lik model 472 mAh, 42 mm’lik model ise 270 mAh kapasiteli bir bataryadan besleniyor. 1.3 inç büyüklüğünde 360×360 piksel çözünürlük sunan bir ekranın yer aldığı akıllı saat, kalp atış hızınızı sürekli ölçerek stres takibi yapabiliyor.

Böylece saat stresli olduğunuzu algılandığında sakinleşmenizi sağlayacak nefes egzersizleri sunuyor. Galaxy Watch, aynı zamanda daha iyi bir uyku için size özel analizler yaparak önerilerini sunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar