Samsung'un Yeni Kapaklı Telefonu Ortaya Çıktı Samsung'un Yeni Kapaklı Telefonu Ortaya Çıktı

Samsung'un Yeni Kapaklı Telefonu Ortaya Çıktı

Bir dönem çok popüler olan kapaklı telefonlar özellikle 2000'li yılların ortalarında birçok üretici tarafından tercih edilen cihazların başında geliyordu. Teknolojinin gelişmesi, ekranların büyümesi ve ihtiyaçların değişmesiyle beraber rafa kaldırılan bu tasarım anlayışı Samsungtarafından geri getiriliyor.

Samsung'un kapaklı telefonu olması beklenen ve interenete düşen videoda net şekilde görülen yeni kapaklı modeli halen satışta olan W2018'in yeni sürümü olacak gibi görünüyor. W2019 isimli yeni kapaklı telefonun iç kısmında geleneksel bir tuş takımı yer alıyor.

Öte yandan fotoğraflardan anlaşıldığına göre telefonda kullanıcıların rahatsız olduğu fiziksel bir Bixby tuşu da yan yüzdeki yerini almış. W2019 modeli ile ilgili resmi bir açıklama bulunmasa da telefonun 4.2 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonun gücünü Snapdragon 845işlemciden alacağı konusunda bazı iddialar da mevcut.

Her ne kadar fotoğraflardan anlaşılmasa da Samsung W2019 modelinde çift yani dual modüllü bir arka kamera bulunuyor. Öte yandan Galaxy S9 ve Note 9 modellerinde bulunan AR Emoji özelliğinin bu modelde bulunması beklentiler arasındaki bir diğer özellik. Telefonda Android 8.0 Oreo işletim sistemi, 3000 mAh pil, USB Type-C bağlantı yuvası ve 3.5 mm kulaklık çıkışı da bulunacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar