Xiaomi Black Shark 2 Tasarımı Ortaya Çıktı! Xiaomi Black Shark 2 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Xiaomi Black Shark 2 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Xiaomi firmasının bu yılın başında duyurulan yeni oyuncu telefonuyla ilgili bir video yayımlandı. Xiaomi Black Shark 2modelinin RGB ışıklarıyla dikkat çektiği videoda bir kullanıcının telefonu elinde tutup incelediği gözüküyor.

Xiaomi Black Shark serisi, Razer Phone gibi modellere kıyasla daha uygun fiyatlı bir içerik. Resmi internet sitesinde gizemli bir içerik sunan Xiaomi firması yeni oyuncu telefonuyla ilgili çok fazla görsel paylaşmadı.

Ortaya çıkan yeni videoda telefonun arkasında bulunan logosu ve iki tarafındaki ışıklı şeritler dikkat çekti. Telefonun sadece yan taraflarının ve arkasının gösterildiği Xiaomi Black Shark 2 için logo ışıklandırması konusunda Razer Phone ile benzerliğinden söz edebiliriz. Zira, Razer da RGB ışıklandırmasını telefonun arkasında kullanma yolunu seçmişti.

Black Shark 2’nin elde görüntülendiği bu kısa videoda telefonun ön yüzü gözükmüyor. Dolayısıyla telefon ekranının nasıl göründüğüyle ilgili bir bilgiye sahip değiliz.

Xiaomi Black Shark 2 ve Razer Phone 2, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM özellikleriyle donanım olarak benzerlik gösteriyor. Xiaomi, Razer’dan farklı olarak 128 GB‘lık dahili depolamaya sahip olarak oyunseverlere sunulacak.

18:9 ekran oranıyla sunulan telefonun, Razer’daki gibi 120 Hz teknolojisine sahip olmayacağı açıklandı. 500 dolarlık fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak olan Black Shark 2, 799 dolar etiketiyle sunulan Razer 2’den daha ucuz bir alternatif olacağa benziyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar