Huawei Nova 4 Ortaya Çıktı Huawei Nova 4 Ortaya Çıktı

Huawei Nova 4 Ortaya Çıktı

Uzun zamandır Huawei’nin çalışmalarına devam ettiği delikli ekranlı akıllı telefon modeli Nova 4, çalışır haldeyken görüntülendi. Akıllı telefon Huawei Nova 4çalışırken elde edilen görüntüler yakın zaman içerisinde nasıl bir delikli telefonla karşılaşılacağını açıkça ortaya koyuyor.

Modelin ilk canlı görüntülerinin internete sızmasından sonra ilk delikli akıllı telefon modeli hakkında pek çok şey netleşti. Huawei Nova 4 ön panelinde ince çerçeveli ve tüm önyüzü kaplayan bir ekran bulunduruyor. Modelin ekranı Çin’li firma BOE tarafından üretildi. Ekranın sol üst kısmında yer alan delik içerisinde ön kamera bulunuyor ve ekran çentik içermiyor.

Geçtiğimiz gün Ben Geskin tarafından hazırlanmış olan konseptin yayınlanması ile detayların daha net bir şekilde ortaya çıktığını söylemek mümkün. Kılıf içerisinde yayınlanan modelde en dikkat çekici alan tabi ki ekran deliği oluyor.

Ekran üzerinde oldukça küçük yer kaplayan bu delik neredeyse rahatsız etmeyecek düzeyde. Arka panele ait görüntüler henüz gün yüzüne çıkmasa da Huawei Nova 4 akıllı telefonun üçlü kamera sistemi ile geleceği söyleniyor.

Kirin 980 işlemcisi ve 6 GB RAM’le gelecek olan model, kutusundan ilk olarak Android 9.0 Pie ile çıkacak.

Teknik özelliklerinin tam olarak netleşmediğini söylemekte fayda var. Diğer yandan Huawei Nova 4 delikli ekranı ile akıllı telefon pazarında oldukça ilgi görecek gibi görünüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar