Lenovo Z5 Pro'dan Yeni Bilgiler Geldi. Lenovo Z5 Pro'dan Yeni Bilgiler Geldi.

Lenovo Z5 Pro'dan Yeni Bilgiler Geldi.

Daha önce yapılan açıklamaya göre Z5 Pro, 300 bin kez açılıp kapanabilecek olan sürgülü bir ekranla gelecek. Mi Mix 3 ve Honor Magic 2 ile rekabete hazırlanan model için gelen yeni bilgiler ise ses konusunda.

Yapılan açıklamaya göre Android işletim sistemine sahip olan Z5 Pro, yapay zeka altyapılı gürültü engelleme sistemi sunacak. Ortamdaki gürültüyü algılayarak engelleyeceği söylenen sistem, bu şekilde telefon görüşmelerinin daha rahat yapılmasına olanak sağlayacak.

Bunun yanında gürültü engelleyici sistem aynı şekilde rüzgar sesini de engelleyecek ve insanların dışarıda, örneğin rüzgarlı havada yaptığı telefon konuşmalarının daha anlaşılır olması sağlanacak. Diğer yandan Dolby Atmos üzerinden ise doğal ses verme gibi özellikler de sunacak.

Z5 Pro’nun teknoloji şirketi Lenovo’nun şimdiye kadar ki en gelişmiş modellerinden biri olması bekleniyor. Çünkü daha önceden model ile ilgili açıklanan bilgilerde Z5 Pro’nun turbo özelliğinin de olacağı ifade edilmişti. Turbo özellik ile gelen en büyük avantaj ise oyun sırasında telefonun donanım gücünün tamamını oyuna aktaracak olması.

Yorum Gönder

0 Yorumlar