Mobil Cihazlar İçin Football Manager 2019 Çıktı Mobil Cihazlar İçin Football Manager 2019 Çıktı

Mobil Cihazlar İçin Football Manager 2019 Çıktı

Futbol severlerin keyifle oynadığı Football Manager serisinin yeni oyunu, sonunda mobil cihazlar için de yayınlandı. İşte Football Manager 2019 sürümlerinin fiyatları ve detayları.

Football Manager Mobile ve Football Manager Touch adlı iki sürüm şeklinde mağazada bulunan oyunun fiyatı ise, Google Play üzerinde, Mobile versiyonu için 59.99₺ olarak belirlenirken, Touch Versiyonu için 89.99₺ olarak belirlenmiş durumda. Bilgisayar sürümü piyasaya sürülürken, mobil cihazlar için de çıkacağı duyurulmuş olan Football Manager’in çıkışı tarihi, serinin hayranları tarafından merakla beklenmekteydi. Bir süredir ön siparişe açık şekilde mağazada bulunan oyun, bugün kullanıma açıldı.

Touch versiyonunun en büyük farklılığı, bilgisayarınız ve diğer cihazlarınızla senkronize şekilde çalışması. Zamanı kısıtlı kullanıcılar hedeflenerek oluşturulmuş sürüm ile, bilgisayar başında ayrılmak zorunda olduğunuzda, kaldığınız yerden mobil cihazınızda da devam edebilmenizi sağlıyor.

Football Manager hayranlarının en çok yakındığı bilgisayar başında uzun saatler geçirme problemi de bir nevi ortadan kalkmış oluyor.

Touch sürümü, bilgisayar versiyonuna çok daha yakın olmasına rağmen maalesef sadece tabletler üzerinden oynanabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar