Samsung Galaxy A8s Özellikleri Ortaya Çıktı! Samsung Galaxy A8s Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy A8s Özellikleri Ortaya Çıktı!

Teknoloji devi Samsung’un ekrana gömülü kameraya sahip ilk akıllı telefonu Galaxy A8s özellikleri sonunda gün yüzüne çıktı.
Çizgisini korumaya devam eden Samsung, farklı bir imaj ile rakiplerini tekrardan kıskandıracak gibi duruyor. Infinity-O ekrana sahip ilk akıllı telefonu olması beklenen Galaxy A8s, çentikli ekranlardan daha üst seviye bir deneyim sunmak için dizayn edilmiş durumda.

Snapdragon 710'dan gücünü alan telefon, 6 GB RAM içerisinde barındıracak. Kendi hafızası 128 GB olan cihaz, 512 GB’a kadar artırılabilecek. Donanım gücünü ise 3400 mAh bataryadan sağlıyor.

6.39 inç büyüklüğündeki LCD ekranın kullanılacağı akıllı telefonda, 25 Megapiksel, 10 Megapiksel ve 5 Megapiksel olmak üzere toplamda üç arka kamera mevcut. Ön kamerası ise 24 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. Açıkçası şimdilik gördüğümüz kadarıyla fena olmayan bir telefon var karşımızda.

Samsung Galaxy A8s’in ölçüleri İSE 159.11 mm x 74.88 mm x 7.38 mm olacak. Telefon hakkında şimdilik paylaşılan detaylar bunlarla sınırlı. Ocak 2019’da resmi olarak tanıtılması beklenen telefonun henüz fiyatı ve hangi ülkelerde satışa çıkacağı ise açıklanan detaylar arasında yer almıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar