Samsung'un Kapaklı Telefonu Fiyatı İle Cep Yakıyor Samsung'un Kapaklı Telefonu Fiyatı İle Cep Yakıyor

Samsung'un Kapaklı Telefonu Fiyatı İle Cep Yakıyor

Kapaklı telefon ısrarını sürdüren markalardan biri olan Samsung, geçen yıl piyasaya sürdüğü W2018 modelini yeniledi. W2019 ismiyle piyasaya sürülen ve güncellenen yeni modelin fiyatı ise dudak uçuklatacak cinsten.

Snapdragon 845 işlemcili yeni model 6 GB RAM, 128 ya da 256 GB depolama seçenekleri ile satılacak. Son dönemdeki tüm amiral gemisi Samsung modellerinde olduğu gibi Bixby tuşuna sahip olan telefonun arka yüzünde 12 Megapiksel dual kamera teknolojisi yer alıyor. Bu kameralar OIS yani Optik İmaj Sabitleme ve 2X optik zoom teknolojisi sunuyor. 4K 60 fps video kayıt yapabilen kameralar yanı zamanda 960 fps ağır çekim video kayıt edebiliyor. Telefonun ön yüzünde ise 12 Megapiksel çözünürlüklü dual diyafram teknolojisine sahip (f/1.5 - f2.4) bir kamera yer alıyor.

Kapaklı bir telefon olduğu için hem ön hem de iç yüzünde ekranı bulunan telefonun ön yüzünde 4.2 inçlik super AMOLER teknolojisine sahip 1920x1080 piksel çözünürlüklü bir ekran yer alıyor. İç yüzde ise yine 4.2 inçlik Super AMOLED bir ekran bulunuyor.

Telefonun dudak uçuklatan fiyatı ise gerçekten yüksek: 1439 dolar. Bu fiyat etiketi ile bugüne kadar satılan en pahalı Android telefon olan (özel modelleri saymazsak) Samsung W2019 bu tarz kapaklı telefon sevenlerin ilgisini çekecektir. Tabi cüzdanları yeterli gelirse.

Yorum Gönder

0 Yorumlar