Hakan: Muhafız Bugün Netflix'te Başlıyor Hakan: Muhafız Bugün Netflix'te Başlıyor

Hakan: Muhafız Bugün Netflix'te Başlıyor

Netflix'in aylardır merakla beklenen ilk orijinal Türk dizisi Hakan Muhafız ya da ulusal platformlardaki adıyla The Proctector bugün tüm bölümleri yayında.

Günümüz İstanbul'unda kadim bir gizli bir birlik ile bağını keşfeden genç bir adamın, şehri ölümsüz düşmandan korumak için atılacağı macerayı ekrana getirecek olan dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş gibi isimler yer alıyor.

Dizinin senaryosu, Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi adlı romandan esinle Atilla Ünsal ve Aşkım Özbek’in yazdığı hikayeye dayanırken, senaryo İpek Gökdel’in imzasını taşıyor. Şimdiden 2. sezon bölümleri için onay alan Hakan Muhafız'ın yeni sezon bölümlerinde Boran Kuzum ve Engin Öztürk isimlerini de görmek mümkün olacak.

Açıkçası dizinin genel kalitesine baktığımız zaman pek iç açıcı durmadığını dile getirmek üzücü. Özellikle diğer Netflix özel dizilerine baktığımız zaman dağlar kadar fark var kalite bakımından. Dizinin bu haliyle 2. sezon onayı alması da işin garip kısmı zaten.

Yorum Gönder

0 Yorumlar