Samsung Galaxy A8s Ortaya Çıktı Samsung Galaxy A8s Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A8s Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung’un sonraki iddialı modellerinden biri olması beklenen Galaxy A8s, sertifikasyon kayıtlarında göründü. Çin’de bir dizi özelliği eşliğinde ortaya çıkan akıllı telefon, büyük ekran ve güçlü kamera detayları ile öne çıkıyor.

10 Aralık’ta duyurulması beklenen modelde Snapdragon 710 işlemcisi, 6 GB RAM, 3300 mAh pil kapasitesi dikkat çeken diğer ayrıntılar arasında. Orta segmentte konumlanan cihazda 6.39 inçlik, iddialara göre ‘tam gövde’ ekran fark yaratan özelliklerden biri olabilir.

Son derece inovatif ve büyük bir ekran deneyimi vaat edecek olan cihaz, son dönem akıllı telefon tasarım trendlerine ayak uydurarak ince ve uzun yapıda geliyor. Kamera özellikleri hakkında da bazı ayrıntılar kamuoyuna yansımış halde.

Buna göre Samsung Galaxy A8s, arka kısmında 24 + 10 + 5 MP’lik üç kamera modülü birden taşıyor. Söz konusu kameralar f/1.7 diyafram aralığı sunarken bu sayede düşük ışıklı, loş ortamlarda dahi daha net fotoğraf sonuçları alınabiliyor. Elbette bu çıkarımın şu an için ‘teoride’ olduğunun altını çizelim, nihai sonuçlar cihazın lansmanının ardından gündeme gelecektir.

Arka kısmında parmak izi sensörü de bulunan akıllı telefonda renk alternatifleri ise beyaz ve mavi şeklinde.

Yorum Gönder

0 Yorumlar