Samsung Galaxy Tab A Ortaya Çıktı Samsung Galaxy Tab A Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Tab A Ortaya Çıktı

2018 yılına veda etmemize sayılı günler kalırken, teknoloji dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Samsung’un başta yeni amira gemisi Galaxy S10 olmak üzere 2019 yılının ilk yarısında kullanıcılar ile buluşturacağı oldukça fazla akıllı telefon bulunuyor.

SamMobile tarafından paylaşılan bilgilere göre, Güney Koreli teknoloji yeni bir tablet üzerinde çalışıyor. SM-P205 model numarasına sahip olan tabletin, Galaxy Tab A serisinin yeni üyesi olacak.

Maalesef, bu tabletin teknik özellikleri henüz gün yüzüne çıkmadı. 32 GB dahili depolama alanına sahip olan tablein, hem siyah hem de gri renk seçenekleri ile gelmesi bekleniyor. Sızdırılan yazılım dosyasında sürüm numarasının P205DXU0ARL4 olduğu görülüyor.

Tüm bunların yanı sıra giriş seviyesi bir model olması beklenilen bu tabletin, Android 9 Pie ile kutudan çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil. Bu giriş seviyesi bir model olacağı için ekran çerçevelerinin günümüz trendlerinin aksine biraz kalın olacağı düşünülüyor. Ayrıca, Super AMOLED’in aksine LCD ekran kullanılacak.

Teknoloji devinin geçtiğimiz yıllarda yaptığı tanıtımları dikkate aldığımızda, yeni Galaxy Tab A modeli Şubat ayında resmiyet kazanacak. Bu tabletin Galaxy S10’dan yaklaşık 1 hafta sonra tanıtılacağı anlamına geliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar