Sony Xperia XZ4 Tasarımı İle Göz Dolduracak Sony Xperia XZ4 Tasarımı İle Göz Dolduracak

Sony Xperia XZ4 Tasarımı İle Göz Dolduracak

Üç ve hatta dört arka kameralı akıllı telefonların satışa sunulduğu günümüzde, Sony bu akıllı telefon yarışının gerisinde kaldı. Ancak, şirket uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni amiral gemisi Xperia XZ4 ile bu açığı kapatacak.

Daha önce tasarımı sızdırılan amiral gemisi modeli, bu kez kılıfı ile karşımıza çıktı. Bu sayede Sony Xperia XZ4 modelinin arka tarafında üç arka kameraya ev sahipliği yapacağı bir kez daha doğrulandı. Xperia XZ4 modeline ait olduğu belirtilen silikon kılıflar daha önce ortaya çıkan ve cihazın tüm tasarımını gözler önüne seren render görselleri ile uyumlu görünüyor.

Dikey şekilde konumlandırılan üç arka kamera ve LED flaş dışında arka tarafta herhangi bir şey yer almıyor. Parmak izi okuyucun, yan tarafta yer alan güç tuşuna entegre edildiği belirtiliyor. Ön taraftan bakıldığında Note 9’u andıran akıllı telefonda, Xperia XZ3’te yer alan 6 inçlik ekranın aksine, 6.5 inç büyüklüğünde bir ekran yer alacağı belirtiliyor. İncelen çerçeveler ve daha uzun yapının bunda etkisi oldukça büyük.

Yorum Gönder

0 Yorumlar