Alcatel 1X ve Alcatel 1C'nin Tanıtımı Yapıldı Alcatel 1X ve Alcatel 1C'nin Tanıtımı Yapıldı

Alcatel 1X ve Alcatel 1C'nin Tanıtımı Yapıldı

Alcatel 1X (2019) ve Alcatel 1C (2019), Alcatel’in modern akıllı telefon özelliklerini sunma ve bunları dünya genelindeki tüketiciler için erişilebilir hale getirme konusundaki mobil marka vizyonunu sürdürüyor. Yeni tasarımlar, özellikler ve yazılım deneyimleri sunan ve TCL ürünü Full View Display özelliğine sahip yepyeni 2019 Alcatel 1 Serisi akıllı telefonlar, giriş seviyesi akıllı telefon deneyimini yeniden tanımlamaya yardımcı oluyor.

Alcatel 1X (2019), 5,5 inç (18: 9) HD + IPS Full View ekran, gerçek zamanlı bokeh özellikli çift arka kamera (13MP + 2MP) gibi özellikleri ile öne çıkıyor. Modelin 2019 yılının ilk çeyreğinden itibaren Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında satışa sunulacağı bildirildi.

Android Oreo (Go edition) işletim sistemine sahip Alcatel 1C modelinde ise 5 inçlik (18: 9) Full View ekran ön planda. Aynı zamanda Google Assistant for Android (Go edition) özelliği de bulunan Alcatel 1C (2019) kullanıcılarına, ister soru sorarak ister konut vererek Google Assistant’ın rahatlığını yaşama olanağı da sunuyor.

Volcano Black, Enamel Blue ve Blush Pink renk seçenekleri bulunan kaydırmaz, özel dokulu kaplamasıyla rahat bir tutuş ve sofistike bir estetik vaat eden cihazda olağanüstü mütevazı bir fiyat etiketi beklentisi hakim. Açıklanan Avrupa fiyatının 70 Euro olduğunu belirtelim.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar